تبلیغات
وبلاگ پزشکان طب سوزنی ایران - روش کار با وبلاگ وارسال مقالات
دست در دست هم پیشرفت را تجربه کنیم.

دوستان با سلام :

1.  لطفا دقت بفرمایید :در قسمت راست صفحه شما یک قسمت با نام ارشیو موضوعی میبینید که شما را مستقیما به موضوع مورد علاقه شما میرساند.

2.  ممکن است بعضی زمانها بحث و گفتگوی داغ علمی در یکی از این مباحث در حال پیشرفت باشد و تمام تمرکز گروه روی ان مقاله و صحبت پیرو ان مقاله باشد و شما هیچ مقاله جدیدی روی وبلاگ نبینید و بحث ها علمی عقب بمانید .برای اینکه دوستان بتوانند زود تر به موضع مورد بحث برسند بنده از سر تیتر مبحث داغ روز استفاده میکنم تا شما متوجه کانون گرم صحبتها بشوید و  بتوانید انرا دنبال کنید.

وقتی وارد مبحث مورد علاقه خود شدید به عدد کنار کلمه دیدگاه دقت کنید و روی ان کلیک کنید , شما حالا میتوانید بحث مورد علاقه خود را دنبال کنید.

در زیر فضای بحث یک فضای خالی نیز باز میگردد که با استفاده از ان  میتواند اطلاعات , نظرات و سوالات خود را با گروه مطرح کنید.

ارسال دیدگاه در ادامه مقاله:همکاران محترمی که میل به پاسخ  به مقالات و ارسال مقلات علمی  دارید  لطفا توجه بفرمایید.

1.     با کلیک کردن روی   کلمه دیدگاه ,که به رنگ ابی  در پایین هر مقاله نوشته شده است ,میتوانید نکات خود را  (که در مورد ان مقاله میباشد) ارسال دارید.

2.    اگر میل دارید اسم شما و آدرس ایمیل شما نیز به پیوست نکات    درج گردد , لطفا در انتهای متن نوشته شده بدون هیچ فاصله ای نام , نام خانوادگی و ایمیل خود را ارسال دارید.

ارسال مقالات: در صورت تمایل ,شما میتوانید مقالات خود را که میل دارید روی وبلاگ قرار گیرد  را به ایمیل بنده ارسال دارید و در پایان مقاله اشاره بفرمایید برای استفاده بر روی وبلاک پزشکان طب سوزنی و یا سایت پزشکان.( با نانم و ایمیل خود شما)

 ایمیل :    majidfadaie51@yahoo.com

tebesozani@gmail.com